Як розмістити резюме

Щоб розмістити резюме на сайті «Пошук роботи», перш за все треба зареєструватися. Для цього вкажіть свої дані та актуальну електронну адресу – саме на неї будете отримувати запрошення на співбесіду від роботодавців.

Увійдіть у свій обліковий запис на сайті та виберіть у верхньому меню «Розмістити резюме». Перевірте, чи вірно вказані ваші ім’я, прізвище та контактні дані у віконці, що з’являється після натискання на кнопку.

Вкажіть посаду, на яку претендуєте, повністю та максимально точно. Наприклад: педіатр, ЛОР-лікар, сімейний лікар. Це найважливіша частина резюме і перше, що цікавить роботодавця. Саме посаду рекретури та роботодавці вбивають під час пошуку нового співробітника. Якщо розглядаєте кілька варіантів посад – створіть для кожної із них окреме резюме.

Далі виберіть місто. Зверніть увагу, якщо населений пункт, де ви живете, відрізняється від міста, в якому шукаєте роботу, необхідно вказувати саме місто, де хочете знайти роботу.

Необхідно вказати власний номер телефону для того, щоб майбутній роботодавець зміг з вами зв’язатися.

Рекомендуємо завантажити в резюме своє фото. Якщо необхідної світлини не маєте або не хочете публікувати взагалі, фото можна не додавати. Майте на увазі, що в більшості випадків роботодавцю важливо бачити майбутнього колегу або підлеглого заздалегідь, адже зовнішній вигляд людини може багато про неї розповісти. Зверніть увагу, що максимальний розмір файлу – 1 ГБ. Не варто завантажувати фото, де ваше обличчя не видно або зроблене багато років назад. Особливо, якщо ваша зовнішність дуже змінилася. Також не доцільними будуть фото, де окрім вас знаходиться ще багато людей, у купальнику, з відпочинку, весілля тощо. Зазвичай краще додавати портретне фото, в деяких випадках – у повний зріст.

Розділ «Навички та досягнення» можна не заповнювати, якщо в резюме, яке ви завантажили на минулому етапі, всі ці дані є. Якщо ні, обов’язково напишіть саме тут важливу додаткову інформацію. Сюди можна вписати наукові публікації, додаткові курси, тренінги та професійні досягнення. Якщо є можливість додати контактні дані тих, хто може надати рекомендації вас як фахівця, додайте цю інформацію в цей блок.

Після складання резюме натисніть на «Попередній перегляд». Якщо випадково пропустили обов’язкове поле, побачите повідомлення, що його необхідно заповнити. Це значить, що публікувати резюме без нього не можна.

Після натискання на «Попередній перегляд» побачите, як буде виглядати ваше резюме, та як його побачить роботодавець. Якщо помітили помилку або хочете дописати щось, натисніть «Змінити резюме». Якщо все написано вірно, виберіть «Розмістити резюме». З’явиться повідомлення: «Ваше резюме успішно подано».

Щоб відредагувати резюме, перейдіть в розділ «Мої резюме», що знаходиться у верхньому меню сайту та натисніть на «Редагувати». Після цього можете змінити будь-які дані, вказані в резюме або доповнити його. Виберіть розділ, який необхідно змінити і натисніть «Редагувати». В кінці роботи не забудьте натиснути «Зберегти». Якщо бажаєте, щоб ваше резюме ніхто не побачив крім вас виберіть опцію – «Сховати».

Бажаємо вам успіху!