Як розмістити вакансію

Щоб розмістити вакансію на сайті «Пошук роботи», необхідно зареєструватись. Для цього натисніть на кнопку «Реєстрація», вкажіть свої дані та актуальну електронну адресу — саме на неї будуть приходити відгуки від потенційних співробітників. Зверніть увагу, в графі «Зареєструватись як» треба вибрати «Роботодавець». Одразу після реєстрації перевірте пошту. На вказану вами адресу прийде лист з підтвердженням реєстрації. Зверніть увагу, що іноді такі листи потрапляють до папки «Спам».

Після цього увійдіть у свій обліковий запис на сайті та виберіть у верхньому меню «Створити вакансію». Напишіть назву вакансії повністю та максимально точно. Майте на увазі, що саме посаду шукачі вбивають під час пошуку нового місця роботи.

В розділі «Спеціальність» знайдіть та виберіть ту, що вам необхідна. Вкажіть який досвід роботи очікуєте від претендента.

Далі виберіть місто. Якщо ваш офіс знаходиться у кількох містах України, вказувати треба той населений пункт, в якому працюватиме новий співробітник, а не там де знаходиться головний офіс компанії. Наприклад, якщо надаєте роботу у місті Дніпро, а в самій вакансії стоїть регіон Київ, то вакансію побачать тільки шукачі, що шукають роботу у Києві.

Обов’язково скажіть тип зайнятості. Це допоможете відсіяти претендентів, які розраховують знайти роботу з частковою зайнятістю, в разі пошуку співробітника на повний робочий день.

Розділ «Телефон контактної особи» можна не заповнювати, якщо вам буде більш зручно спочатку ознайомитися з резюме і тільки потім зв’язатися з кандидатами через телефонний дзвінок.

Рекомендуємо не залишати розділ «Зарплата» порожнім. Коли шукачі знають, яку заробітну плату пропонуєте, більш усвідомлено відгукуються на вакансію. Так ви швидше знайдете необхідного співробітника. Щоб не розчарувати шукача на співбесіді, вказуйте заробітну плату ту, яку кандидат отримає на руки, тобто після вирахування податків. Радимо вказати чесну зарплату, навіть якщо вона нижча за середню по ринку. В цьому випадку в поле «Опис вакансії» вкажіть інші переваги роботи у вашій компанії, наприклад, «Повний соцпакет», «Робота в центрі міста», «Гнучкий графік» і т.д.

Якщо заробітна плата складається із ставки та відсотків або бонусів, у блоці «Зарплата» вкажіть діапазон від мінімальної суми, яку може отримати співробітник до максимальної. Можна також вказати, з чого складається вказаний діапазон, наприклад, «ставка 5 тис. + 4% бонус від обороту». У випадку коли зарплата буде залежати від кваліфікації кандидата і ви не знаєте скільки запропонувати, визначте, якими базовими і додатковими навичками повинен володіти кандидат, і, виходячи з цього, напишіть діапазон мінімальної і максимальної зарплати.

В графі «Важлива інформація» вкажіть критерії, які будуть відігравати важливу роль при прийомі на роботу кандидата. Наприклад, досвід роботи саме в вашій сфері, конкретні професійні навички, спеціальна освіта, знання мов, або права водія.

Приділіть увагу блоку «Про компанію». В ньому рекомендуємо вказувати, чим займається організація, перспективи та переваги роботи в ній. Завдяки цій інформації шукачі будуть відразу розуміти, чи підходить їм робота в вашій компанії, чи ні. А резюме будуть більш цільовими. Якщо у вас немає часу на детальний опис, вкажіть коротко, чим займається компанія. Також в цій графі можна зазначити, що організація надає повний соцпакет, має зручне розташування в центрі міста або поруч із метро, є можливість коригувати графік роботи тощо.

Якщо у вас декілька вакансій, не обов’язково описувати компанію вручну декілька разів. Опублікуйте першу вакансію, натисніть «Створити дублікат», внесіть в дублікат необхідні зміни, залишивши контактні дані та опис компанії без змін.

Після складання вакансії натисніть на «Попередній перегляд» або «Зберегти чернетку». Якщо випадково пропустили обов’язкове поле, побачите повідомлення, що його необхідно заповнити. Це значить, що опублікувати вакансію без нього не можна.

Після натискання на «Попередній перегляд» побачите, як буде виглядати ваша вакансія, та як її побачить шукачі. Якщо помітили помилку або хочете дописати щось, натисніть «Редагувати вакансію». Якщо все вказано вірно, виберіть «Опублікувати». З’явиться повідомлення: «Вакансія опублікована!»

Для редагування, перейдіть в розділ «Мої вакансії», що знаходиться у верхньому меню сайту та натисніть на «Редагувати». Після цього можете змінити будь-які дані, вказані у вакансії або доповнити її.

Щоб приховати або видалити вакансію, натисніть на «Відмітити закритою» або «Видалити». Ці кнопки знаходяться одразу під вакансією. Опція «Відмітити закритою» знадобиться для того, щоб приховати вакансію – її ніхто не побачив крім вас. Цей варіант може знадобитися, якщо знайшли кандидата і він проходить випробувальний термін. Якщо кандидат не задовольнить потреби і доведеться шукати нового, не треба буде створювати вакансію наново.

Після натискання на кнопку «Видалити» ваша вакансія зникне. Рекомендуємо не видаляти вакансію, адже вона може стати в нагоді в майбутньому. Замість цього сховайте її.

Бажаємо вам успіху та гарних співробітників!